SHARE

Фудбалери „Полимља“ су били убедљиви у 14. колу Западно-моравске зоне. Друга овосезонска победа остварена је против „Луњевице“ а Пријепољци су постигли чак 5 голова. Троструки стрелац био је Рачић а у листу стрелаца уписали су се и Ровчанин и Кајевић. Резултат је могао бити и убедљивији да утакмица није прекинута у 55. минуту јер су гости остали без довољног броја играча за наставак меча. „Полимље“ је тренутно на четрнаестом месту на табели а у наредном колу састаје се са „Слободом“ у Чачку.

Након победе у локалном дербију „Јасен“ је везао и победу у гостима. Погодак Ћирковића из слободног ударца у 36. минуту био је довољан за тријумф против „Љубића“, нова три бода и помак са седме на шесту позицију на табели. У наредном колу на Росуље стиже четвртопласирана сјеничка „Слога“ која је ове сезоне у доброј форми и већ два месеца не зна за пораз.

Одбојкаши екипе „020“ из Тутина савладали су „Фап Ливницу“ са 3:1 у сетовима у утакмици 4. кола Друге лиге Запад за мушкарце одиграној у Пријепољу. Пријепољски одбојкаши остају на зачељу табеле а у наредном колу састају се са другим тимом краљевачке „Рибнице“.

У 6. колу Треће футсал лиге Запад футсалери „Жупског Рубина“ савладали су у Пријепољу крагујевачке „Дивље свиње“ са 6:3. Пријепољци су сада на шестом месту а у наредном колу састају се у Смедеревској Паланци са „Партеноном“.

Polet Ljubic-Jasen 0:1 Strelac:Cirkovic 36'

Posted by FK Jasen on Субота, 16. новембар 2019.