Пет медаља за Атлетски клуб „Полет“ у Крагујевцу

Атлетичари и атлетичарке Атлетског клуба ,,Полет" из Пријепоља освојили су пет медаља на првенству Централне Србије за млађе јуниоре и јуниорке одржаном за викенд у Каргујевцу.

Код мушкараца, Хамед Kајевић је освојио злато у бацању кугле са даљином од 16,89 метара.

Анес Тумбул освојио је две медаље. У дисциплини скок у даљ млади атлетичар освојио је златну медаљу скочивши 5,95 метара, а у скоку у припало му је бронзано одличје након што јепрескочио летвицу на висини од 160 цм

Маид Прељевић заузео је друго место у скоку у вис, где му је за сребрну медаљу била довољна висина од 175 центиметара.

У женској конкуренцији, Николина Пејатовић је освојила златну медаљу у скоку у вис прескочивши 161 цм, а Јана Пејатовић се такмичила у дисциплини 100м где је заузела тринаесто место

Сара Баковић и Маша Малешић су на првом њиховом званичном такмичењу оствариле добре резултате у дисиплинама 60м и 300м.