Три медаље за атлетичаре АК “Полет” из Пријепоља на Првенству Србије

Емир Ровчанин освојио je златну, док је Маиду Прељевићу и Анесу Тумбулу припала бронзана медаља на Првенству Србије за јуниоре и јуниорке у Београду.

Чланови атлетског клуба „Полет“ из Пријепоља  наставили су да бележе добре резултате и ове сезоне. Са Првенства Србије за јуниоре и јуниорке, које је за викенд одржано у Београду, вратили су се са једном златном и две бронзане медаље.

У дисциплини скок у вис Емир Ровчанин је заузео прво место и освојио златну медаљу, прескочивши висину од 195 сентиметара. У истој дисциплини Маид Прељевић је освојио бронзану медаљу са новим дворанским личним рекордом од 188 центиметара.

Треће место и бронзану медаљу у дисциплини троскок освојио је Анес Тумбул са новим личним рекордом од 13 метара и 44 центиметра.

На такмичењу је учествовао још један члан Атлетског клуба „Полет“, Хамед Kајевић, који је у дисциплини бацање кугле заузео четврто место резултатом од 14 метара и 92 центиметра.